KONST / Litografier / Färglitografi 10266160
nr 1026 6160
Färglitografi
Shepard Fairey, Obey, onumrerad, signerad. 2009, 79x59
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 mars 2016
kl 18:57:46
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)